EDUCA EXPO Liberec

čt+pá 9:00-18:00; so 9:00-13:00
Home Credit Arena
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec
Největší veletrh škol a firem na severu Čech, jak ho znáte z předchozích let. Během tří dnů od 14. do 16. října 2021 se Home Credit Arena stane místem, kde se každý bude moci seznámit s možnostmi v oblasti vzdělávání i práce.
EDUCA EXPO Liberec

Na ploše Home Credit Areny se uskuteční EDUCA EXPO ŠKOLY/STUDY, kde se se svými prezentacemi představí desítky škol a studijních oborů nejen z Libereckého kraje.

V programu zaměřeném především na žáky posledních ročníků základních škol, jejich rodiče a pedagogy nebude chybět obvyklá prezentace jednotlivých oborů, workshopy, kariérní poradenství, konference pro školy a mnoho dalšího.

EDUCA EXPO FIRMY/BUSINESS pak sdružuje veškeré aktivity, které se zaměřují na oblast trhu práce – samozřejmostí bude oblíbená prezentace zajímavých firem z našeho regionu, nabídka volných pracovních míst a kariérní poradenství pro všechny, kteří hledají novou profesní cestu. Součástí EDUCA EXPO FIRMY/BUSINESS bude také již 5. ročník odborné HR konference pro profesionály z oboru.

Samotného veletrhu v Home Credit Areně se každoročně aktivně účastní více než 18 000 návštěvníků a prezentuje se na něm 60+ středních a vysokých škol, a více než 50 firem a institucí na ploše o rozloze 4000 m2.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.