Moderní marketing by Czechitas

13:00 - 17:00
Liberecký podnikatelský inkubátor
U Jezu 525/4, Liberec
Jste živnostník, pracujete v malé nebo střední firmě z Libereckého kraje a cítíte, že je na čase zaměřit se na komunikaci se zákazníky? Změnit nebo vylepšit přístup k těm stávajícím a zároveň přilákat nové? Chcete zaplnit mezery ve svých marketingových skills nebo se prostě jen dozvědět něco nového? Chcete se rozhlédnout a setkat se se stejně smýšlejícími kolegy, markeťáky nebo s univerzály, kteří ve své firmičce řeší vše A do Z? Pak jste na správné adrese:)
Moderní marketing by Czechitas

Kurz Milana Formánka (exRed Bull & Zaraguza) a Czechitas se v Liberci koná pod hlavičkou regionální inovační značky 1012+ a zároveň je zařazen do programu EDUCA WEEK. Zaměří se na tipy, jak uspět v dnešní dynamické době. Přinese výběr osvědčených nadčasových přístupů z komplexního marketingu a jejich vztah k digitalizaci. Od strategických základů a marketingového plánu k zamyšlení nad současnými trendy, komunikací, reklamou, jejich vlivem na práci, home-office a celoživotní vzdělávání v harmonii s osobním životem a zdravím.

Z kurzu si odnesete si pochopení posloupnosti a terminologie, nabourání stereotypů a otevření mysli. Získáte návod, jak postupovat. A pokud jej uvedete v praxi, budete úspěšnější. S pořádnou výhodou oproti konkurenci. 

Vstupné: 250 Kč/os.

V případě zájmu se registrujte na níže uvedeném odkazu. Na základě vyplněné registrace vám ze spolku Czechitas přijde notifikační e-mail, po kterém bude následovat zálohová faktura s instrukcemi k uhrazení vstupného. Počet míst je limitován.

V případě změn vyplývajících z aktuálních protiepidemických opatření vás budeme včas informovat.

Kurz je zařazen mezi doprovodné akce EDUCA WEEK. Jedním z hlavních cílů této akce je představení vzdělávání jako celoživotního procesu, který probíhá i za těch nejběžnějších situací a v každém věku. Program akce je zaměřený nejen na žáky hledající ideální střední školu, ale také na další věkové kategorie, celé rodiny a na uplatnění po absolvování střední nebo vysoké školy. EDUCA WEEK je novým rozšířením známého veletrhu EDUCA MYJOB Liberec.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.