ZŠ Lesní Liberec: tužka Wooden pencil

Proč jsme si vybrali zrovna tužku s penálem?

Tužku s penálem jsme si vybrali kvůli originalitě a rozsahu způsobů, jak sadu vyrobit. Náš nynější výrobek nebyl naším prvním nápadem, nejdříve jsme chtěli udělat pouze tužku, později nás napadl ještě penál, tak jsme nápad spojili. Nakonec jsme pro originalitu přidali možnost opatření penálu vlastním textem.

Jak jsme si práci rozdělili?

Pro práci jsme se rozdělili na dva týmy. Jeden pracoval na tužkách a druhý na penálu. Tým, který dělal tužku, vyzkoušel několik designů. Také penál se podařil až napodruhé.

Jak nám práce šla?

Všechno většinou klapalo. Bylo jen v několik momentů, kdy jsme se nemohli dohodnout. Nejvíce jich nastávalo ke konci, kdy na nás tlačil časový limit nebo na začátku při dohadování o tom, co vyrobit.

Jak se nám výsledek podařil?

S týmem jsme se shodli, že jsme celkově s produktem spokojeni. To neznamená, že nemá pár drobných chyb, ale většinu chybek jsme stihli v limitu opravit a výrobek doladit.

Co bychom udělali jinak?

Určitě bychom se radši řídili pravidlem dvakrát měr a jednou řež a vyvarovali se tak hloupých chyb, které se bohužel staly.

Pro koho je náš produkt určen?

Náš produkt je vhodný pro kohokoliv - buď už pro někoho jako dárek nebo i přímo pro vás. Přece jenom tužky se hodí každému - od malého školáka po babičku nebo dědu.

Kde a za kolik sadu koupíte?

Naši sadu si můžete objednat online přes eshop nebo v kamenném obchodě. Potom si budete muset zhruba 3 pracovní dny počkat, až se vyrobí vaše sada „na klíč“, tedy s vlastním textem. Cenu jsme stanovili na 499 Kč.

Jak jsme došli k ceně?

Do ceny se počítá cena materiálů, energií pro stroje k výrobě, pronájmu dílny a cena za práci.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.