ZŠ náměsti Míru Nový Bor: Fancy shoes

Fancy shoes. Boty pro každého. Ale proč naše společnost vyrábí právě boty? Bota je věc, kterou používáme každý den a vlastně si život bez ní už ani neumíme představit. Bota ale nemusí být vždy jen něco potřebného, něco, co prostě musíte mít a nesejde na tom, jak to vypadá. Naopak, může být i elegantní módní doplněk, který spoluvytváří váš outfit.

Naše boty, Fancy beach party shoes, jsou ručně vyráběné ze šetrných materiálů. Podrážka je dřevěná, ale díky kartonovému vyztužení není vůbec těžká. Zelené plexisklo uprostřed dodává celkovému designu lehký, netradiční nádech.

Jednotlivé díly jsou vyřezány na laserové řezačce, dále lepeny tavící pistolí a broušeny do hladka. Černá barva je užita, protože zvýrazňuje plexisklovou vrstvu uprostřed. Pásek, který drží nohu u boty, ji nijak nepodráždí. Materiály jsme totiž vybírali s ohledem na vysokou kvalitu a maximální pohodlí.

Stejně jako nohu, nepodráždí naše boty ani peněženku. Vymyšlené jsou tak, aby byly dostupné pro každého. Boty jsou zamýšleny spíše pro mladší kupující, ale nosit je může kdokoliv. Můžete si je vzít na pláž, na párty, do města, nebo třeba jen tak na doma. V každé situaci se v nich budete cítit skvěle. Najdete nás na webových stránkách www.fancyhoeswearsfancyshoes.com a na Instagramu a Facebooku fancy_shoes. Můžete se zde inspirovat spoustou zajímavých produktů pro jakoukoliv příležitost.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.