ZŠ Šumava Jablonec nad Nisou: pásek Just original

O nás

Jsme nově začínající značka, která je ekologicky zaměřená. Vyrábíme produkty z materiálu, které by se nespotřebovaly. Vytváříme je s láskou a radostí pro Vás. Co kus, to originál.

O produktu

Náš produkt slouží jako módní doplněk. Pásek je pružný a ohebný. Jeho dominantou je spona. Spona má originální vzhled, který se hodí k šatům nebo ke společenskému oděvu u mužů. Můžete na ní vidět naše jedinečné logo tvořené z písmen J a O, tedy JO!

Naše první krůčky

Hned na začátku jsme věděli že produkt bude určen jak pro ženy, tak pro muže a bude ekologický. Prostě pro milovníky originálních věcí. Vše začalo na počítači, kde jsme vytvořili jednotlivé komponenty (pásek ze dřeva a sponu z plexiskla). Design pásku jsme promýšleli velmi pečlivě. Chtěli jsme, aby byl minimalistický, originální a hodil se jak pro muže, tak pro ženy. Pásek vyrobil laserový stroj. Velice nás toto zařízení ohromilo:-)

Pohled do budoucna

V budoucnu se s námi setkáte v našem kamenném obchodě. Moc rádi se totiž s Vámi potkáme osobně. Náš produkt můžete, ale již nyní sledovat na Instagramu pod naší značkou Just Original. Ano, opravdu tam jsme, protože cítíme sílu sociálních médií. V dohledné době bychom chtěli oslovit charitu (Boj proti rakovině) a podpořit výsadbu stromů pro zlepšení životního prostředí.

Závěr

Devizou našeho týmu byla dokonalá spolupráce a zainteresovanost každého člena týmu. Svoji představu finálního výrobku jsme splnili na maximum a jsme spokojeni. Tento celý projekt nám dal nové zkušenosti a tímto chceme poděkovat všem, kteří nám pomáhali realizovat naše nápady a myšlenky.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.