Previous events

Market/ing Café #3 Branding
Market/ing Café #3 Branding
Třetí díl ze série libereckých meetupů určených pro marketéry, podnikavce, startupisty a pro všechny, kdo se chtějí dozvědět, jak se dělá úspěšný marketing z produkce Agentury regionálního rozvoje a Libereckého kraje.
NanoCzech Liberec 2023
NanoCzech Liberec 2023
Srdečně vás zveme na největší konferenci českého nanoprůmyslu NanoCzech Liberec 2023! Zavítejte do Libereckého kraje na univerzitu, která dala světu technologii průmyslové výroby nanovláken.
PechaKucha Night vol.11 (Ne)rozbitní
PechaKucha Night vol.11 (Ne)rozbitní
PechaKucha Night se již podruhé stává součástí libereckého festivalu skla Crystal Valley Week! Na sklonku srpna vám opět v Kině Varšava představíme tucet sklářů, šperkařů a dalších mistrů svého řemesla. Na pódium pozveme srdcaře, kteří tradicí našeho regionu žijí, spoluutvářejí ji a posouvají kupředu. Protože sklo je naše historie, současnost i budoucnost. 
Den otevřené vědy na CXI TUL
Den otevřené vědy na CXI TUL
Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace zve na Den otevřené vědy určený pro všechny zájemce o moderní technologie, inovace a výzkum, pro rodiče a jejich zvídavé děti. Těšit se můžete na exkurze v laboratořích i na setkání s předními odborníky z výzkumných týmů. Oslní vás svými znalostmi a hlavně praktickými ukázkami robotiky, 3D tisku, nanotechnologií, precizního čistění vody a mnoha dalšími.
Umělá inteligence mezi námi?
Umělá inteligence mezi námi?
Máme se umělé inteligence bát nebo ji s nadšením vítat? Mnohokrát omletá otázka, kterou naposledy rozvířila společnost OpenAI spuštěním chatbota ChatGPT, důležitého milníku v rozvoji konverzační umělé inteligence. Výsledek? Milion uživatelů za pouhých pět dní, sto milionů za pouhé dva měsíce od spuštění. Zveme vás na akci Technické univerzity v Liberci z cyklu 5400 vteřin inspirace. Diskutujme!
Liberec Ideathon 2023
Liberec Ideathon 2023
Liberec Ideathon se již potřetí stane líhní nových studentských projektů, které pomohou rozvíjet náš region. Soutěžící studenti středních škol z Libereckého kraje a Technické univerzity v Liberci dostanou na výběr ze čtyř výzev. Na jejich řešení budou mít 24 hodin, po ruce dobrou kávu, občerstvení a zkušené mentory, kteří poradí tak, aby výsledný projekt byl co nejvíce životaschopný. Každá výzva reprezentuje reálný problém nebo oblast, kterou chceme posouvat kupředu za přispění žáků, studentů a jejich projektů, a to i po skončení Ideathonu.  Nejlepší soutěžní týmy si mezi sebe rozdělí prize money v hodnotě 120 000 Kč. Liberec Ideathon je součástí Akčního plánu koncepce Chytřejší kraj pro Liberecký kraj. 
Komunitní energetika, šance pro Liberecký kraj
Komunitní energetika, šance pro Liberecký kraj
Načerpejte informace o aktuálním dění v oblasti žhavého tématu komunitní energetiky od našich hostů, kteří jsou v centru dění, přijďte na praktický seminář Agentury regionálního rozvoje! Představíme příklad dobré praxe ze Šluknovska, kde mají s komunitní energetikou velmi bohaté zkušenosti, příklad dobré praxe z Libereckého kraje z Tanvaldska i velmi aktuální informace od zástupce Unie komunitní energetiky, především z legislativy a dotačních zdrojů. Po každém příspěvku necháme prostor na dotazy směřující na naše hosty i na moderovanou diskuzi.
Market/ing Café #2 Strategie
Market/ing Café #2 Strategie
Druhý díl ze série libereckých meetupů určených pro marketéry, podnikavce, startupisty a pro všechny, kdo se chtějí dozvědět, jak se dělá úspěšný marketing z produkce Agentury regionálního rozvoje.