Transferový den v Libereckém kraji: Workshop Jak (z)měníme svět

od 14:00 do 16:30
Studentského klubu SBC TUL (budova E2)
Studentská 1292/4 461 17 Liberec
Myslíte si, že se vás transfer znalostí netýká? Přesvědčíme vás o opaku! Přijďte na workshop s profesionály, kteří přinesou nové úhly pohledu na váš výzkum. Ukážeme vám, jak o něm smýšlet jinak.
Transferový den v Libereckém kraji: Workshop Jak (z)měníme svět

Chcete změnit své smýšlení o transferu znalostí, poznat nové úhly pohledu prakticky?

Jste vítáni! Na odpoledne jsme pro vás připravili ryze praktický workshop "Jak (z)měníme svět" s profesionály, kteří vám pomohou zorientovat se v úskalích transferu.

Získáte praktické tipy pro další rozvoj vás a vašeho výzkumu. Setkáte se s podobně smýšlejícími kolegy napříč obory TUL, dostanete šanci se navzájem obohatit.

Registrace je pro studenty a mladé vědecké pracovníky TUL zdarma. Pro obě akce Transferového dne v Libereckém kraji použijte jeden formulář (viz odkaz níže). Počet míst je omezen, registrujte se prosím včas!

Zajímá vás téma více do hloubky? Mrkněte na naši dopolední akci v Lipo.ink Inspirativní impulzy. I na ni jste srdečně zváni!

Workshop "Jak (z)měníme svět" je součástí širšího programu Transferového dne v Libereckém kraji, který přinese do Libereckého kraje debatu o transferu znalostí z akademické sféry do praxe.

Transferový den v Libereckém kraji se koná se pod patronátem ministryně pro vědu, výzkum a inovace Heleny Langšádlové na půdě Libereckého kraje a Technické univerzity v Liberci. Pořádá jej krajská Agentura regionálního rozvoje společně s The University Company (TUC TUL) a s Úřadem vlády ČR.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.