Žákovská soutěž Business Talent 2021

viz níže
iQFABLAB
U Nisy 17, Liberec
iQLANDIA ve spolupráci s Agenturou regionálního rozvoje a DEX Innovation Centre v rámci projektu TalentMagnet spustí v říjnu 2021 soutěž Business Talent, která je zaměřena na podporu polytechnického vzdělávání. Soutěž je určena pro žáky 8. a 9. ročníků základních škol. Vybráno bude ze všech okresů Libereckého kraje celkem osm škol. Školy do boje vyšlou vždy maximálně 24 žáků (v jednom kole soutěží vždy maximálně šest týmů po čtyřech žácích).
Žákovská soutěž Business Talent 2021

Pro školní týmy je v otevřené dílně iQFABLAB přichystán intenzivní a zajímavý projektový den. Žáci si vyzkouší práci v týmech po čtyřech soutěžících a rozdělí se podle svých zaměření (šéf, kreativec, designér, technik). Tým bude mít za úkol připravit zjednodušený koncept nového produktu včetně jednoduché marketingové strategie. Technicky zaměření soutěžící se seznámí s moderními technologiemi jako je laser nebo 3D tiskárna a zkusí si produkt sami navrhnout a vyrobit. Na závěr čeká soutěžící prezentace před odbornou porotou.

Z každého z osmi kol vzejde jeden vítězný tým, který poté postoupí do kola finálního. Velké finále proběhne v prosinci a odborná porota v něm vybere absolutního vítěze soutěže. Ten pro svou školu vybojuje 3D tiskárnu.

Nejlepší týmy jednotlivých kol budou moci dále v rámci hlasování veřejnosti získat i další zajímavou cenu pro svou školu, a to „Pošli třídu do IQLANDIE“. Připravujeme i jiné zajímavé odměny.

Termíny jednotlivých kol: 18. říjen 2021 | 19. říjen 2021 | 25. říjen 2021 | 26. říjen 2021 | 1. listopad 2021 | 2. listopad 2021 | 8. listopad 2021 | 9. listopad 2021

Termín vyhlášení absolutního vítěze soutěže a předání cen: nejpozději 17. prosince 2021

Více informací o soutěži najdete na webu 1012plus v sekci projekty.

Chcete se přihlásit? Vyplňte přihlášku na odkazu níže.

Projekt žákovské soutěže Business Talent 2021 je spolufinancován z fondů EU (ERDF, IPA, ENI), z Operačního programu VVV a z prostředků Libereckého kraje.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.