Proběhlé akce

Liberec Ideathon 2022
Liberec Ideathon 2022
Liberec Ideathon se již podruhé za sebou stane líhní nových studentských nápadů, které pomohou řešit konkrétní problémy regionu. Soutěžící studenti středních škol z Libereckého kraje a Technické univerzity v Liberci dostanou na výběr ze čtyř výzev, jejichž jednotící linkou bude snížení negativních dopadů na životní prostředí. Na řešení výzvy reprezentující konkrétní problém budou mít 24 hodin, po ruce dobrou kávu, občerstvení a zkušené mentory, kteří poradí tak, aby výsledek byl co nejvíce životaschopný. Všechny výzvy se týkají reálných problémů a k dispozici budou podrobná data od zadavatelů - místních veřejných institucí. Výstupy soutěže se stanou hozenou rukavicí a šancí, jak zlepšit život v našem regionu. Nejlepší soutěžní týmy si mezi sebe rozdělí prize money v hodnotě 120 000 Kč (pozn. navýšeno). Liberec Ideathon je součástí Akčního plánu koncepce Chytřejší kraj pro Liberecký kraj.
Moderní marketing by Czechitas
Moderní marketing by Czechitas
Jste živnostník, pracujete v malé nebo střední firmě z Libereckého kraje a cítíte, že je na čase zaměřit se na komunikaci se zákazníky? Změnit nebo vylepšit přístup k těm stávajícím a zároveň přilákat nové? Chcete zaplnit mezery ve svých marketingových skills nebo se prostě jen dozvědět něco nového? Chcete se rozhlédnout a setkat se se stejně smýšlejícími kolegy, markeťáky nebo s univerzály, kteří ve své firmičce řeší vše A do Z? Pak jste na správné adrese:)
Letní škola IT
Letní škola IT
Tradiční Letní škola IT spolku Czechitas letos opět zavítá do Liberce. Akce je koncipována jako příměstský tábor pro třicet děvčat s programem přibližně od 8:30 do 18 hodin. Ubytování je možné zařídit zdarma na vysokoškolských kolejích Technické univerzity v Liberci v blízkosti přednáškových prostor.
Průmyslové aplikace 5G sítí
Průmyslové aplikace 5G sítí
Udělejte si jasno v 5G sítích. Zveme vás na seminář na téma 5G, který proběhne na půdě TUL. Řeč bude o 5G a 5G Campus sítích, o jejich vlastnostech a výhodách oproti jiným způsobům konektivity, o jejich využití v průmyslu a nových výzvách. Představeny budou rovněž 5G use-cases pro oblast Průmyslu 4.0.
LBC&HK DIGITAL
LBC&HK DIGITAL
Plánujete digitalizovat? Na online konferenci vám naservírujeme ochutnávku znalostí a služeb zaměřených na digitalizaci firem. Dozvíte se, jak za pomoci jedniček a nul ušetřit náklady, zvýšit produktivitu a především jak naskočit do vlaku technologických změn, který se řítí vstříc nové digitální éře. Nabídneme vám širokou škálu témat. Představíme nástroje, které se vyplatí v prvotní fázi vaší digitální cesty (audity digitalizace a kyberbezpečnosti), pokročilé nástroje Průmyslu 4.0 (automatizace, robotizace, umělá inteligence), současné trendy (internet věcí) a další. Zaměříme se i na možnosti dotační podpory pro digitalizaci firem, konkrétně od Agentury pro podnikání a inovace.
Liberec Ideathon
Liberec Ideathon
Jsi student vysoké školy? Není ti lhostejné místo, ve kterém žiješ a rád řešíš výzvy? Chceš poznat podobně smýšlející lidi? Pak pro Tebe CzechInvest, Lipo.ink a Technická univerzita Liberec připravili skvělou příležitost. Liberec Ideathon je tady!
Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.