Nanoczech 2023

Srdečně vás zveme na největší konferenci českého nanoprůmyslu NanoCzech Liberec 2023! Zavítejte do Libereckého kraje na univerzitu, která dala světu před dvaceti lety technologii průmyslové výroby nanovláken.

Konference se koná pod záštitou ministryně pro vědu, výzkum a inovace Heleny Langšádlové, ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkely, ministra zahraničních věcí Jana Lipavského, hejtmana Libereckého kraje Martina Půty a rektora Technické univerzity v Liberci Miroslava Brzeziny


Kdy a kam?

Konference NanoCzech Liberec 2023 se uskuteční ve středu 27. září 2023 od 9:30 do 16:30 v kampusu Technické univerzity v Liberci v budově G, Univerzitní náměstí 1410. 

➡️ Příjezd od Prahy najdete zde

➡️ Příjezd od Děčína / německých a polských hranic najdete zde

➡️ Doporučené parkování ul. Fibichova, ul. Riegrova a další ulice přilehlé kampusu TUL.

Pro koho? 

Pro inovativní firmy, jejich majitele, CEO’s, CTO’s, startupy, investory, zástupce veřejné správy, vědecko-výzkumné pracovníky a studenty. Pro tuzemské i zahraniční hosty (k dispozici bude simultánním tlumočení do českého a anglického jazyka).

Co uvidíte? 

Představíme vám to nejlepší z českého nanoprůmyslu. Na konferenci promluví původci světových patentů, high-tech firmy a klastry, přítomni budou ekonomičtí diplomaté nebo zástupci investičních společností. Jako bonus jsme si nachystali zázemí pro networking, dvě panelové diskuze a prezentaci technologií uplatnitelných ve vašem podnikání. 

Co si odnesete? 

Nanotechnologie mohou pomoci v rozvoji i vám! Odnesete si vhled do světa nanotechnologií a jejich reálného využití. Společně s tím získáte cenné kontakty, a to nejen z tohoto progresivního oboru. 

Konference se osobně zúčastní ministryně ČR pro vědu, výzkum a inovace Helena Langšádlová, ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela, hejtman Libereckého kraje Martin Půta, rektor Technické univerzity v Liberci Miroslav Brzezina, ekonomka a vysokoškolská pedagožka Danuše Nerudová, generální ředitel agentury CzechTrade Radomil Doležal, náměstek ministra průmyslu a obchodu, vrchní ředitel sekce digitalizace a inovací Petr Očko.

Konference se osobně zúčastní původce světových nanotechnologických patentů David Lukáš, profesor fyzikální chemie specializující se na výzkum nanomateriálů, jeden z nejcitovanějších českých i světových vědců Radek Zbořil, vedoucí výzkumné skupiny CEITEC, VUT Brno, jeden z nejcitovanějších světových chemiků Martin Pumera, ředitel CXI TUL Miroslav Černík, předseda Asociace nanotechnologického průmyslu ČR Jiří Kůs, předseda klastru Nanoprogress Luboš Komárek, předseda německého Cluster Nanotechnologie Peter Grambow, předseda výboru ISO norem EU pro nanotechnologie Denis Koltsov, Strategic Development Manager inovačního hubu IMEC Jeroen van den Bosch.

Zaujala vás nanotechnologická konference v kolébce průmyslové výroby nanovláken, na Technické univerzitě v Liberci? Vyplňte ještě dnes registrační formulář a místo je vaše!

Přijedete z dáli? Máme pro vás tipy na výhodné ubytování.

Clarion Grand hotel Zlatý lev

S promo kódem NANOCZECH získáte slevu 15 %. Kód je aktivní pro objednávky ubytování v období 22.9.-1.10.2023, 

Wellness hotel Babylon

S promo kódem nano získáte slevu 10 %. Nabídka platí pro objednávky učiněné do 31.8.2023. Sleva bude poskytnuta pro pobyty v termínu 27. -28. 9. 2023, 

Pytloun Grand Hotel Imperial

Sdělte heslo NANOPYTLOUN rezervačnímu oddělení a záskáte zvýhodněnou cenu 2 680,- Kč / pokoj / noc včetně snídaně. 

Nehledáte ubytování hotelové typu? Pak zkuste tyto rodinné pensiony: Liberecká výšina, Wellness penzion U Muzea, penzion Světoběžník

Konferenci NanoCzech Liberec 2023 pořádá Agentura regionálního rozvoje Libereckého kraje v rámci projektu Smart Akcelerátor Libereckého kraje III, reg. č. CZ.02.01.02/00/22_009/0003642 financovaného z prostředků Evropské unie, MŠMT a Libereckého kraje a dále Liberecký kraj, Technická univerzita v Liberci a agentury CzechInvest a CzechTrade.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.