Nanoczech 2023

Součástí konference NanoCzech Liberec 2023 je NanoCzech Expo v předsálí auly a v přilehlých učebnách. Chystáme pro vás téměř tři desítky vystavovatelů, kteří představí svoje produkty vzešlé z nanotechnologického výzkumu a vývoje.

NanoCzech Expo - Firmy

➡️ Advanced Materials JTJ - vývoj a výroba v oblasti fotokatalytických aplikací, výroba nanoTiO2, práškové nanomateriály pro plazmové nástřiky, nový konstrukční tip lithiového akumulátoru.  

➡️ AlgaClean - vývoj a výroba fotoaktivních nátěrů, ochrany střech, fasád a dalších stavebních prvků od řas a plísní. 

➡️ Contipro - farmacie a kosmetika, světový lídr ve výrobě a výzkumu kyseliny hyaluronové; vlastní přístroj pro výrobu nanovláken 4SPIN. 

➡️ eNecont - vývoj a výroba senzorů určených pro měření kvality ovzduší. 

➡️ Elmarco - vývoj a výroba zařízení určených k produkci nanovlákenných materiálů v průmyslovém měřítku. Zařízení Nanospider určené pro výrobu nanovláken z široké škály polymerů. 

➡️ FN NANO/Advanced Materials – technologie pro čištění vzduchu s využitím fotokatalýzy, vysoká sanitárnost prostředí, snížení rizika přenosu nákaz, zvýšení míry bezpečí použití desinfekčních prostředků.   

➡️ H2O nanotec - vývoj a výroba filtrů H2O nanotec s patentovanou českou technologií, která dokáže z vody odstranit viry a bakterie, chlor, pesticidy, analgetika, antibiotika, drogy, těžké kovy a mikroplasty. Produktová řada IMRITA, která zajistí čistou pitnou vodu. 

➡️ IQ Structures - holografická technologie pro ochranu polykarbonátových průkazů totožnosti, pasů i bankovek, nano a mikro strukturovaná optika pro interiérová, exteriérová a automobilová LED světla a speciální sensory. 

➡️ JIMIPLET - vývoj, výroba a potisk pletenin a technických textilií. Pleteniny s bambusem, s bio bavlnou, pleteniny s obsahem egyptské bavlny Mako, antibakteriální nano pleteniny nanoAg® či klasické a funkční pleteniny. 

➡️ Lada Vyvialova Creative Platform - propojení nanotechnologií, oděvní výroby, designu a ekologie. Mimořádně funkční, antibakteriální, zdravotně nezávadné inovativní materiály. 

➡️ Lifetech - vývoj a výroba ultrafialových nízkotlakých a středotlakých systémů, generátorů ozonu a AOP zařízení, která řeší čištění vody a vzduchu. 

➡️ Nafigate Park - vývoj a výroba nanovlákenných vrstev a vícevrstvých nanovlákenných laminátů optimalizovaných pro filtrační aplikace. 

➡️ NANO4PEOPLE - vývoj, optimalizace a realizace konkrétních aplikací multifunkčních fotokatalytických nátěrů, které s pomocí nanotechnologie a světla likvidují viry, bakterie, spory, plísně, pachy a čistí vzduch.  

➡️ Nanomedical - lídr v oblasti výzkumu a vývoje průmyslového využití pokročilých nanotechnologií v textilní oblasti. Inovativní řešení v oblasti filtrace, zdravotnických prostředků, kosmetických výrobků a prostředků pro ochranu dýchacího ústrojí.   

➡️ Nanopharma - technologická společnost, výzkum a vývoj nanovlákenných struktur pro klinické a technické aplikace. 

➡️ Nanoprogress - klastrová organizace sdružující přední stakeholdery českého nanotechnologického průmyslu a podporující inovativnost, vzdělanost, konkurenceschopnost a internacionalizaci svých členů z řad firem a výzkumných institucí. Držitel Zlaté známky Evropské klastrové excelence za efektivní řízení účinné spolupráce mezi výzkumným a soukromým sektorem a za dosažení zcela unikátních výsledků.

➡️ nanoSPACE - světový primát v oblasti protiroztočových povlaků, přikrývek a polštářů s nanovlákennou membránou. Výrobky z nanobavlny, funkční a kvalitní bavlněný satén. 

➡️ nanoSPACE Technology - dceřinná společnost nanoSPACE vyvíjející biodegradabilní materiály žádané v kosmetickém, farmaceutickém, textilním, energetickém i potravinářském průmyslu. 

➡️ Nanotech dynamics - dynamický startup zaměřený na vývoj a komercializaci inovativních produktů vzešlých z výzkumu nanomateriálů a nanotechnologií. 

➡️ NanoTrade - vlastní aplikovaný výzkum nových materiálů, technologií postupů a produktů v oblasti obalových materiálů, funkčního textilního oblečení, výrobků pro povrchovou ochranu, aditiv do kapalných i pevných paliv, umělých povrchů pro lyžování, prostředků na hojení ran a dalších speciálních technologií.   

➡️ RETAP - unikátní systém čištění vzduchu pomocí nanofotokatalýzy. Čističky vzduchu Nanoaircleaner. 

➡️ Spur - výzkum a vývoj v odvětví filtrace ultrajemných částí v plynech i kapalinách. Výroba vlastních nanovlákenných membrán pod značkou SPURTEX. 

➡️ TESCAN - vývoj inovativních elektronových mikroskopů, mikrotomografů a s tím souvisejících softwarových řešení. Kvalitní výzkum a analýza v nanorozlišení. 

➡️ VÚTS - tradiční výzkumný ústav specializující se na výzkum, vývoj a výrobu strojů a zařízení pro zpracovatelský průmysl. Kompletní řešení od výzkumu a vývoje až po realizaci. 

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.